Ultra Plus Perfect Lashes® - Nový design, ještě lepší přilnavost a jemnost k očím

Černé extra rychleschnoucí polymerové lepidlo na lepení semipermanentních řas. Kvalitu a skvělé vlastnosti ocení každá profesionálka! Výborně přilne na semipermanentní řasy Perfect Lashes® a díky němu vydrží Váš dokonalý pohled neskonale dlouho!

499,00 Kč
Popis

Ultra Plus Perfect Lashes® šetří čas a prodlužuje trvanlivost svůdného pohledu!
Doménou našich výrobků je vysoká kvalita, na kterou bedlivě dbáme! Značka Perfect Lashes® proto vlastní atesty a potvrzení o nezávadnosti Státního zdravotního ústavu v Praze. V případě kontroly z KHS či dotazů Vašich klientek – jste s námi - jednoduše chráněni. A nejen to! Každé klientce poskytujeme poradenství zdarma! Na každém výrobku Perfect Lashes® také naleznete český návod, pokyny pro 1. pomoc, složení apod. nutné ze zákona.
Hmotnost: 10 ml, černé, výparové.

Jaký je rozdíl v jednotlivých lepidlech Perfect Lashes®? Lepidla rozdělujeme na výparová, jemně výparová a bezvýparová. Pro lepení semipermanentních řas rozhodně doporučujeme používat lepidla výparová. Jsou charakteristické výbornými vlastnostmi jako – rychlým zasycháním, dokonalým přilnutím a až ohromující trvanlivostí aplikovaných řas. Klientka musí mít při aplikaci zavřené oči a spodní řasy oddělené kolagenovými podložkami. Po prodloužení necháme cca 3-5 min. oschnout – klientka má oči stále zavřené. Při takto odborném postupu snáší 99% zákaznic výparové lepidlo bez problémů. Naopak lepidla bezvýparová jsou spíše kompromisem pro velmi citlivé klientky. S lepidly se hůře pracuje, pomalu schnou a jejich trvanlivost po aplikaci semipermanentních řas je cca 14 dnů.

 

 
 

O nás

Přejete si prodávat kvalitní a cenově velmi dobře dostupné kosmetické přípravky se jménem vlastní firmy? Vyrobíme Vám na zakázku vlasovou kosmetiku, tělové šampóny, sprchové gely, krémy, omlazující pleťovou kosmetiku, koňské masti, ústní vody, repelentní přípravky, krémy na boty atd. Vyrábíme ve vysoké kvalitě za nízkou cenu. Efektivita na prvním místě. ....

Více...

Kontakt

Dermagen Group s.r.o.
Lužánecká 4B, Brno 602 00
Mail: kosmetika@dermagengroup.cz
Telefon: +420 773 379 333

Kamenná prodejna
Perfect Salon péče & krásy
Palackého 17
612 00 Brno-Královo Pole
Po - Pá 8-18 hod